Hakkımızda
Hakkımızda

Kalite Politikamız

2A Mühendislik olarak kuruluş yılımız 1995'den bugüne dek Türkiye de LPG ve CNG Mühendisliği konusunda lider firma olarak yer almaktayız. Bu süre içerisinde kazandığımız bilgi ve tecrübe birikimimiz ile sektörümüzde öncü ve yenilikçi rolümüzü sürdürmekteyiz. 2A Mühendislik yönetim kadrosu ve çalışanları olarak "Kaliteyi zaman belirler" sloganına uygun olarak aşağıdaki değerleri temel alıyoruz: Müşterilerimizin Memnuniyeti: Üstün ürün ve hizmet kalitemiz ile müşteri memnuniyetini temel alarak müşterilerimizin güven ve sadakatini kazanmak. Müşteri ilişkileri: Müşteri ilişkilerinde müşterilerin yansıttığı talep, öneri, şikayet gibi her türlü geri bildirimi zamanında ve etkili olarak değerlendirmek ve çözmek; Çalışanlarımızın Memnuniyeti: İş güvenliği ve işçi sağlığı odaklı, huzur ve güven esaslı çalışma ortamımızda çalışanlarımızın motivasyon, özgüven ve sadakati ile bütünleşmek Çevre Dostluğumuz: Çevre dostu ürünlerimizle yaşadığımız dünyaya olan sorumluluğumuzu yerine getirmek Sürekli İyileştirme: Mükemmelin arayışı içerisinde ürün, hizmet kalitesini ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek Tüm 2A Mühendislik çalışanlarının yukarıdaki ilkelere uyacaklarını taahhüt ederim.

Kadir ÖRÜCÜ
Yönetim Kurulu Başkanı

Vizyonumuz

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” anlayışımızla 2020 yılına kadar Likit Petrol Gazı (LPG) ve Doğalgaz (CNG) araçlarda alternatif yakıt olarak kullanımı pazarında bir “dünya markası” olmak.

Kalite Politikamız

2A MÜHENDİSLİK olarak kuruluş yılımız olan 1995’ten bugüne dek Türkiye’de LPG ve CNG Mühendisliği konusunda lider firma olarak yer almaktayız. Bu süre içerisinde kazandığımız bilgi ve tecrübe birikimimiz ile sektörümüzde öncü ve yenilikçi rolümüzü sürdürmekteyiz. 
2A MÜHENDİSLİK yönetim kadrosu ve çalışanları olarak “Kaliteyi zaman belirler” sloganına uygun olarak aşağıdaki değerleri temel alıyoruz

Değerlerimiz
 • Müşteri Memnuniyeti :

  Üstün ürün ve hizmet kalitemiz ile müşteri memnuniyetini temel alarak müşterilerimizin güven ve sadakatini kazanmak.

 • Müşteri İlişkileri :

  Müşteri ilişkilerinde müşterilerin yansıttığı talep, öneri, şikayet gibi her türlü geri bildirimi zamanında ve etkili olarak değerlendirmek ve çözmek.

 • Çalışanlarımızın Memnuniyeti :

  İş güvenliği ve işçi sağlığı odaklı, huzur ve güven esaslı çalışma ortamımızda çalışanlarımızın motivasyon, özgüven ve sadakati ile bütünleşmek.

 • Çevre Dostluğumuz :

  Çevre dostu ürünlerimizle yaşadığımız dünyaya olan sorumluluğumuzu yerine getirmek.

 • Sürekli İyileştirme :

  Mükemmelin arayışı içerisinde ürün, hizmet kalitesini ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek.

Tüm 2A MÜHENDİSLİK çalışanlarının yukarıdaki ilkelere uyacaklarını taahhüt ederim.

 

Kadir ÖRÜCÜ
Yönetim Kurulu Başkanı

 

Whatsapp