Sıralı Otogaz Sistemleri
Sıralı Otogaz Sistemleri

Sıralı Otogaz Sistemleri

Sıralı Otogaz Sistemleri

Aracın ilk çalışmasının benzin ile yapıldığı daha sonra motor sıcaklığının 40°C’ye gelmesi ile birlikte otomatik olarak gaza geçen sistemlerdir. Egzoz gazları içerisindeki oksijen miktarı ölçülerek, elektronik kumanda ünitesi yardımı ile yakıt miktarı Regülatör ve enjektörde uygun şekilde düzenlenmektedir.

LPG Nedir?

Türkiye’ de daha çok mutfaklarda ve bu arada ısınma, aydınlatma ve sanayimizin bir çok kesimlerinde kullanılan, dünyada havalandırma cihazlarının çalıştırılmasında, petrol kuyuları sondaj donanımlarına güç elde etmede karşımıza çıkan LPG; Propan ve Bütan’ ın belli oranlardaki karışımından oluşan ve Liquefied Petroleum Gases kelimelerinin baş harfleri ile ifade edilen sıvılaştırılmış bir petrol gazıdır.

Benzin Nedir?

Petrolün arıtılmasıyla elde edilen, genellikle yakıt olarak kullanılan, uçucu, kendine özgü bir kokusu olan, renksiz yanıcı bir sıvıdır.

Mazot Nedir?

Mazot veya motorin dizel motorlarda kullanılan, ham petrolün damıtma ürünlerinden biridir. Ham petrolün damıtılması sırasında 200-300 °C kaynama aralığında alınan üçüncü ana ürün motorindir. Motorin dizel motoru yakıtıdır.

Sıralı Otogaz Sistemleri Ne İşe Yarar?

Aracın ilk çalışmasının benzin ile yapıldığı daha sonra motor sıcaklığının 40°C’ye gelmesi ile birlikte otomatik olarak gaza geçen sistemlerdir.

Egzoz gazları içerisindeki oksijen miktarı ölçülerek, elektronik kumanda ünitesi yardımı ile yakıt miktarı Regülatör ve enjektörde uygun şekilde düzenlenmektedir.

2A Kalitesi

Birbirinden farklı özellikleri bulunan istasyonlar, 2A kalitesiyle İstanbul’da istediğiniz her yerde istasyon ekipmanları ve sıralı otogaz sistemlerini sizlerin hizmetine sunuyor. Oldukça olağan ve pratik bir sistemle tercih edeceğiniz akaryakıt sistemlerini güvenle kullanmak için uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Birçok farklı özelliği bulunan ve sistemin kararlı çalışabilmesi için gereken rutin kontroller konusunda uzman olan mühendislerin imzasını taşıyan tüm istasyon ekipmanlarını sitemizden uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Whatsapp