MENU

Sıvı Sistem LPG

Neden sıvı LPG’yi direkt yanma odasının içine püskürtmeye ihtiyaç duyuyoruz?
1.Benzin enjektörü ısınmaz.
2.Likit petrol gazı esnasında Benzin püskürtmemiz gerekmez.
3.Aracın performansını düşmez. (Tork ve güç)
4.(Overlap) Sübap bindirmesi esnasında Likit petrol gazı egzos manifolduna kaçmaz.
5.Orijinal sistemin aynı teknolojik avantajlarını kullanmış oluruz.
Amaç: Motorun yakıt tüketimini azaltmak ve performansı aynı tutmak veya yükseltmektir.

Sıvı Sistem LPG Nedir ?

Sıvı sistem Lpg
Otogaz sektöründen devrim yaratan büyük teknoloji harikası Sıvı Sistem LPG BRC tarafından yüksek bir mühendislik harikası olarak akaryakıt sektörünün hizmetine sunulmuştur. Otomobil performansı her zaman en üst seviyede tutan Sıvı Sistem LPG Otogaz konusunda ülkemizin en iyi teknolojilerinden birisi olarak tüm otoriteler tarafından kabul edilmektedir.

Sıvı Sistem LPG’leri üreterek, BRC’nin amaçladığı temel düşünce tüm motorların yakı tüketimini azaltmak ve yüksek sürüş performansını zirveye çıkarmaktır. Bu LPG’lerin diğer bir özelliği de araçlarda LPG esnasında benzin püskürtmeye gerek bırakmamasıdır. Sıvı sistem LPG sağladığı birçok avantajının yanı sıra önemli bir miktarda yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Araçlar için büyük kolaylık sağlayan bu teknoloji çağının en önemli Otogaz sistemleri arasında yer almaktadır.

Sıvı Sistem LPG Fiyatları Nedir ?

Otogaz ‘da bildiğiniz tüm markaları unutmanın zamanı geldi. BRC Sıvı Sistem LPG tüm Otogaz sistemini kökünden değiştiren bir teknoloji sayesinde tüm araçlarda maksimum performans ve kusursuz bir ekonomik çalışma şartı sunuyor. Bu sayede tüm Otogaz kullanıcıları her zaman istedikleri performansı ve Otogaz seçimindeki en önemli karar olan ekonomik oluşunu BRC’de bulabilecekler. Dünya’da ilk kez motor üzerinde herhangi bir delme ve ya tadilat işlemi gerektirmeden LPG dönüşümünü BRC tarafından Sıvı Sistem LPG montajı gerçekleştirilmektedir.Sıvı Sistem LPG benzine olan bağlılığı tamamen ortadan kaldıran bir teknolojidir.

9 02 2015