MENU

Ex-Motor

BRC tarafından Otogaz sektöründe uzun yıllardır başarıyla hizmet veren Ex motor kalitesi ve güvenli teknolojisi sayesinden tüm enerji sektörü tarafından kullanılmaktadır. Ex-motorlar konusunda dünyanın önde gelen üreticisi olan İtalyan CEMP firmasının elektrik motorlarını 15 yıldır Türkiye’ de geniş ürün yelpazesiyle (komple kapalı fanlı, yükseltilmiş güvenlikli, terminal kutusuz, kıvılcım çıkarmayan, ex-proof tip, pik ve alüminyum gövde)BRC tarafından tüm müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.Tüm tehlikelere karşı üstün bir koruma anlayışını temel prensip olarak gören EX Motorlar, akaryakıt sektörünün ihtiyacı olan konularda büyük kolaylık sağlamaktadır. BRC ve CEMP mühendisleri tarafından uzun yıllar süren çalışmaların ışığında hayata geçirilen bu motorlar birçok sektöre adeta cankurtaran gibi yetişmiştir.

Ex motor

 

Ex motor 2000 civic

Her sektör için güvenli bir üretim ve kullanım alanı sağlamayı başarmıştır. Bu sektörlerin başında tüm dünya ekonomisini kaplayan sektörlerde yer almaktadır. En çok kimya, petrokimya ve ilaç tesislerinde; petrol, LPG ve doğalgaz boru hatlarında; makinelerde ve diğer endüstriyel sanayide kullanılan Ex Motor, BRC’nin geçmişten geleceğe güvenle taşıdığı akaryakıt sektöründe kullanılmaya başlanmıştır.

Ex Proof Motorlar

Genel koruma sistemleri sayesinde dünya standartlarında bir kalite sunan Ex Motorlar sunmuş olduğu Bimetalik termik koruma güvencesi sayesinde Otogaz sistemleri konusunda bir devrim niteliğinde görülmektedir. Otogaz teknolojisinde her geçen gün yeni değişimlerle birlikte BRC mühendisleri çalışmaya devam etmektedir.

9 02 2015